Australské svatební šaty - Madi Lane

05.07.2022

Milé nevěsty,

snažíme se stále kráčet vpřed a být jedineční, a proto pro vás připravujeme plno novinek. První velkou novinkou je, že jsme zahájili exklusivní spolupráci s australskou značkou Madi Lane Bridal.

Za značkou Madi Lane a nevěstami Madi Lane jsou především romantičky milující lásku, které se odvracejí od trendů a přepisují tradice. Jsou poháněny vášní pro život a celou jeho krásou. Snaží se zachytit moderní, elegantní jednoduchost a zapouzdřit ji do svatebních šatů a to vše dělají s vášní a láskou pro každou nevěstu. 

Madi Lane je australská značka a duchovním dítětem romantičky a návrhářky Elizabeth Youngové. Žena s více než 20letými zkušenostmi v oblasti svatebního maloobchodu, navrhování a výroby je podporovaná týmem kreativních žen, z nichž každá přináší něco výjimečného do společného poslání: dodávat krásné a jedinečné australské šaty pro ženy po celém světě. 

Svatební šaty Madi Lane jsou moderní a nadčasové. Jsou to svatební šaty, které nikdy nevyjdou z módy. Nevěsty, které hledají sexy, ale tradiční svatební šaty, se zamilují do tohoto australského pojetí moderní nevěsty od Madi Lane.

Šaty Madi Lane jsou jak ctižádostivé, tak dosažitelné exkluzivní kousky, které udávají trend současné módě. Šaty Madi Lane obsahují jemné aplikace a ozdoby, umístěné na vysoce kvalitních tkaninách a vyladěné do každého detailu. Každá róba ztělesňuje zuřivou ženskost, která sluší jak individuálnímu tělu, tak individuálnímu duchu.

 Vybrané šaty Madi Lane jsou k dispozici v našem svatebním studiu My Day v Brně.    

 

Madi Lane svatební šatyMadi Lane svatební šatyMadi Lane svatební šaty

Rezervujte si
termín zkoušky

Rezervovat termín