Půjčovna svatebních šatů

Milé nevěsty,

vítáme Vás na stránkách našeho svatebního studia My Day.

V oboru obchodu a svatebních služeb se pohybujeme více jak 6 let a nevěstám nabízíme nadstandardní služby v moderním prostoru. Výjimečnost našich služeb spočívá v individuální péči o každou ženu a v empatickém přístupu ke specifickým požadavkům. V našem studiu My Day najdete světoznámé značky jako Madi Lane, Nicole Milano, Rosa Clará, Luna Novias nebo Bianco Evento. Sdílíme s ženami výjimečnost mimořádného životního zážitku a chceme, aby si jej, i díky našim službám, maximálně a bezstarostně užily.

Začněte Váš velký den s námi.

Těšíme se na Vás.

 

Jak to u nás chodí

Rezervace termínu

Na výběr šatů je třeba se objednat prostřednictvím online rezervačního formuláře. Za zkoušení během pracovní doby účtujeme poplatek 300 Kč.  Zkoušení v sobotu a mimo otevírací dobu je u nás zpoplatněno částkou 450 Kč. Poplatky jsou splatné kartou při rezervaci termínu na našich webových stránkách. 

Poplatek za rezervaci zkoušky je nevratný. Od poplatku je nevěsta osvobozena při závazné rezervaci šatů. V případě více zkoušek, bude nevěsta osvobozena maximálně od dvou poplatků za zkoušku (vyjma krejčovské zkoušky).

Doba trvání zkoušky je 60 minut. Čas, na který jste objednáni, může být z provozních důvodů posunut. Termín zkoušky je možné jednou měnit prostřednictvím našeho emailu: info@my-day.cz 

Máte-li před samotnou zkouškou jakékoliv dotazy či nevíte-li si rady zavolejte nám na číslo +420 732 416 601. Jsme tady pro Vás. Děkujeme!!

 

Výběr šatů

Jelikož si předem objednáte konkrétní termín vaší navštěvy, budeme se během zkoušení věnovat pouze vám. Společně najdeme šaty do kterých se zamilujete. V našem studiu máme šaty ve velikostech 34-44. Krejčovsky upravujeme velikost šatů i jejich délku. Krejčovská úprava, čištění před a po použití je zahrnuta v ceně půjčovného. Ceny půjčovného se pohybují v rozmezí 10 000 – 23 000 Kč. Největší zastoupení šatů však máme v cenové hladině do 20 000 Kč. Jsme značkový salon a proto dodržujeme ceny stanovené našimi dodavateli.

Zkoušení velice usnadní, pokud si přinesete seznam šatů, které Vás z naší nabídky zaujaly, a my Vám pak podle Vašeho vkusu doporučíme i další šaty vhodné ke zkoušení. Nejdůležitějsí je vhodné spodní prádlo, nejlépe tělové barvy, případně i bílé. Vhodné je jemné líčení.

Boty potřeba při výběru nejsou. Můžete přijít sama nebo v doprovodu až 3 osob. Váš doprovod na zkoušku svatebních šatů by měl mít podobný vkus jako Vy a měl by respektovat vaše přání.

A abyste si mohli výběr šatů užít naservírujeme Vám vychlazené Proseco nebo dobrou kávu.

 

Objednávka

Při závazné rezervaci svatebních šatů platíte rezervační platbu ve výši 50% půjčovného. V případě blokace šatů na dva víkendy je cena řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu.Při změně termínu svatby Vám zálohu uznáme na nový termín. Model můžete vyměnit za jiný nejpozději do dne ve kterém proběhne krejčovská zkouška. V případě změny rezervovaného modelu za levnější model méně než 30 dnů před termínem svatby se cena nemění.

 

Krejčovská zkouška (fitting)

Přibližně 30 dní před svatbou je třeba si na telefoním čísle 732 416 601 dohodnout termín krejčovské zkoušky (obdržíte informační email).  Zkouška proběhne dle dohody 5 až 10 dnů před termínem svatby.

Na krejčovskou zkoušku je nutné si vždy přinést boty a spodní prádlo. Je velmi důležité, aby si nevěsta vzala na tuto zkoušku boty, ve kterých bude celý svatební den.

Veškeré úpravy na šatech jsou provedeny tak, aby se daly zvrátit. Zkrácení délky je formou sámku. Upozorněte nás na Vaše individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.

 

Vyzvednutí šatů  (výpujčka)

Šaty jsou pronajímány za sjednanou cenu od čtvrtku/pátku do pondělka. Při vyzvednutí jsou šaty znovu zkoušeny.

Na případné nedostatky je třeba nás upozornit ihned, na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel. V případě potřeby Vám úpravy provedeme na počkání nebo dle vzájemných možností a domluvy.

 

Vrácení šatů

Vrácení šatů probíhá vždy v pondělí, pokud není předem dohodnuto jinak. 

V ceně za pronájem není poškození modelu. V ceně půjčovného se počítá s běžným ušpiněním od prachu a make-upu. V případě poškození účtujeme pouze náklady na opravu, nikoli celou pořizovací cenu šatů. Za nadměrné ušpinění šatů je účtováno 1.500 Kč.

Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník pořizovací cenu sníženou o částku zaplacenou za půjčovné. Neopravitelné poškození šatů způsobují: barevné dýmovnice, bublifuky, nástřik opálení, prskavky, kolomaz, asfalt a přímý oheň nebo žár.

Při pozdním vrácení se účtuje za každý den prodlení penále ve výši 20% půjčovného.

Milé nevěsty, rádi bychom uvedli na pravou míru velmi častý omyl, že svatební salony mají své šaty pojištěné. Ve skutečnosti žádné takové pojištění neexistuje. Prosíme Vás tedy, abyste byly na své svatební šaty opatrné.

 

Rezervujte si
termín zkoušky

Rezervovat termín