Svatební šaty od světoznámých značek

28.04.2022

Ve Svatebním studiu My Day najdete značkové svatební šaty od návrhářů známých po celém světě. Modely v mnoha různých střizích, cenových relacích a velikostech. Máme dokonalé šaty snů pro každou nevěstu a její jedinečný milostný příběh. V našem studiu na Vás čekají krásné svatební šaty značek Nicole Milano, Rosa Clará, Luna Novias a dalších. Naše prémiové svatební šaty se od prvního okamžiku dotknou srdce každé nastávající nevěsty. Zblízka přesvědčí svými ušlechtilými látkami a lze je pohodlně nosit po celý den.

Nicole Milano

Mladá návrhářka Nicole Cavallo, kreativní ředitelka Nicole Milano, se ve svých 24 letech stala vzorem pro mladé nevěsty, které si chtějí splnit svůj sen v okouzlujících nadčasových šatech, které zároveň odrážejí jejich osobnost.

Nové kolekce jsou jasným odrazem současné vize Nicole Cavallo. Byly vytvořeny interpretací stylu a vkusu nevěst tisíciletí. Rafinované siluety svatebních šatů Nicole Milano spojují vrozenou eleganci italského stylu s romantickými detaily a vkusem nové generace.

Připravte se na to, že budete ohromeni smyslem pro detail, se kterým jsou svatební šaty Nicole Milano vyrobeny. Pokud chcete na své hosty zapůsobit elegantními a romantickými svatebními šaty s mořskou pannou nebo princeznou, nenechte si ujít nezapomenutelné modely Nicole Milano. Mezi báječným výběrem tylu, mikáda, šifonu a krepu si jistě každá nevěsta najde šaty svých snů.

Rosa Clará

Kolekce svatebních šatů Rosa Clará 2022 představují čistý a minimalistický vzhled značky a nabízejí řadu siluet šatů pro různé svatební styly, všechny mají jedno společné: jsou moderní a ženské.

Rosa Clará obléká nevěsty po celém světě a každý kousek představuje jasně definovaný styl. Díky těmto všestranným a elegantním designům vyniká přední svatební firma na světové scéně. 

Luna Novias

Luna Novias byla založena v roce 2009, aby splnila sny současným romantickým nevěstám s vlastní osobností. Luna Novias vyrábí jemné, splývavé svatební šaty v nejmodernějších stylech. 

Luna Novias navrhuje půvabné svatební šaty z mnoha druhů materálů. Je postaráno o každý poslední detail, aby nevěsta v jednom z nejkouzelnějších dnů svého života vypadala naprosto zářivě.

Nicole MilanoRosa ClaraLuna Novias

Rezervujte si
termín zkoušky

Rezervovat termín