Výběr svatebních šatů

14.01.2023

Okamžik, na který se žena nejvíc těší, když ji její drahý požádá o ruku, je výběr svatebních šatů.

 

Ať už si chcete svatební šaty půjčit nebo koupit, zkoušce se nejspíše nevyhnete. Každá z Vás je samozřejmě jedinečná a každá očekává od svých svatebních šatů něco jiného. Představa je velice důležitá. Existuje ale tolik různých střihů, barev a všemožných kombinací, že by to bez zkoušky určitě nešlo. Jak taková zkouška šatů probíhá?

 

Prvním a velmi důležitým krokem je vytvoření rezervace prostřednictvím formuláře na webových stránkách svatebního studia My Day https://www.my-day.cz/…ace. Vyberete si termín zkoušky šatů, který Vám vyhovuje a my se budeme s maximální ochotou a profesionalitou věnovat pouze Vám.

Nabídku našich šatů si můžete předem prohlédnout na webových stránkách My Day nebo na sociálních sítích a uložit si fotografie modelů, které Vás oslovily. To velmi zjednoduší samotný proces zkoušení svatebních šatů.

 

Jak probíhá návštěva nevěsty ve svatebním studiu My Day? Nevěsta spolu s doprovodem přijde do studia. Před samotnou zkouškou svatebních šatů začneme krátkým „rozhovorem“, kdy nevěsta sdělí svou představu, datum svatby, styl svatby, v čem se cítí dobře a co se ji líbí/nelíbí. Pak přejdeme k samotnému výběru šatů. Při této důležité části zkoušky se snažíme vytvořit příjemnou atmosféru a pohodu při vychlazeném Prosecu nebo dobré kávě.

 

Zkoušení šatů a třídění vybraných modelů je velmi důležitou částí příprav, kdy také doporučujeme vhodné doplňky svatebních šatů -  závoj, bolerko a pod. Po celou dobu zkoušky s Vámi neustále komunikujeme, abychom získali co nejpodrobnější představu Vašich svatebních šatů. Je důležité nezapomínat na roční období Vaší svatby, které je potřeba při výběru šatů taktéž zohlednit. Vyzkoušíte různé styly šatů a ve finále si vybíráte mezi favority. Nastává čas, kdy jste se rozhodla a zvolila ty pravé svatební šaty pro Vás.

 

Posledním krokem je rezervace a sepsání objednávky svatebních šatů dle dohody.

 

Samotná zkouška šatů je vždy příjemným zážitkem. V našem svatebním salonu Vám vždy poradíme a doporučíme to, co podtrhne Vaši krásu a kouzlo osobnosti. Přijďte s dobrou náladou a vše ostatní už půjde samo. 

 

A co závěrem? Přejeme Vám skvělý výběr vysněných svatebních šatů a pak už jen ten nejkrásnější svatební den.

 

Rezervujte si
termín zkoušky

Rezervovat termín